Usługi czystościowe

Efektywne sprzątanie to, wbrew pozorom, sztuka, której nie sposób dokonać bez uprzedniego przygotowania i bez odpowiedniego sprzętu.

W MYŚL POSTĘPU

nowoczesne rozwiązania,

sprawdzona kadra pracownicza,

sprzęt wysokiej klasy,

wysokie standardy stosowanych środków.

Nasi pracownicy to kadra sprawdzona i przeszkolona w szerokim zakresie utrzymania czystości: począwszy od utrzymania w czystości ekspozycji ( np. muzea, wystawy ), poprzez konserwację parkietów, a na pielęgnacji i utrzymaniu terenów zielonych skończywszy. Posiadają oni również szeroką wiedzę na temat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

W okresie zimowym wykonujemy usługi odśnieżania: cała gama sprzętu, którą dysponujemy
( pługi, piaskarki, solarki ) pozwala nam dostosować metodę pracy tak do uwarunkowań obiektu jak i uwarunkowań atmosferycznych. Sprzęt używany przez nas do utrzymania czystości w samych już obiektach jest powszechnie uważany za najlepszy w tej kategorii produktów ( Hako, Wetrok, Vermop, Vileda i inne ). Środki czystości oraz materiały higieniczne (
Tana, Werner&Mertz, Henkel-Ecolab, SC Johnson  Professional, Merida, Dolphin ): posiadające atesty Polskiego Zakładu Higieny, zaliczane do liderów w swojej gamie produktów.

Kalkulacja ceny danej usługi to proces zindywidualizowany, oparty na specyfice obiektu: rodzajach powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, ilości sanitariatów, typach posadzek, powierzchniach wykładzin, parkietów, dywanów oraz środkach jakich należy użyć, by obiekt utrzymywał najwyższe standardy czystości. Cenową kalkulację przygotowujemy w oparciu o indywidualne wymagania i oczekiwania. Nie jesteśmy tylko kolejną firmą, a nasi Klienci nie są tylko kolejnymi klientami.

Centrum Ochrony Security Sp. z o.o. świadczy Usługi Czystościowe w obiektach biurowych, przemysłowych, magazynowych, przemysłu spożywczego, w salonach samochodowych i stacjach obsługi pojazdów.

Imię *
E-mail*
Telefon*
Temat*
Treść*

Zaufali nam: