Ochrona fizyczna

FIZYCZNA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Na Usługi Ochrony Fizycznej, realizowane przez naszą firmę, składa się wiele czynników,
z których rolę dominującą odgrywa tzw. „ czynnik ludzki ”: pracownicy Centrum Ochrony Security
Sp. z o.o. to osoby przeszkolone zgodnie z Ustawą o Ochronie Osób i Mienia, wyposażone
w odpowiedni sprzęt, jednolite umundurowanie oraz środki łączności bezprzewodowej. Stanowią oni nasz gwarant profesjonalnie realizowanej usługi – to dzięki ich stałej obecności w obiektach jesteśmy w stanie zapewnić Państwu natychmiastową identyfikację oraz wyeliminowanie stanu zagrożenia.
W zależności od specyfiki obiektu, do realizacji usługi mogą być także zaangażowani licencjonowani pracownicy Ochrony Fizycznej, wyposażeni w środki przymusu bezpośredniego ( tj.: ręczny miotacz gazu, pałka wielofunkcyjna typu TONFA, kajdanki, paralizator, broń palna ).

Dzięki zastosowaniu Systemu Kontroli Pracy Wartowników, mamy możliwość stałego nadzoru nad prawidłowością przebiegu służby. W naszej ofercie znajduje się najnowocześniejszy system Active Guard, wyposażony w system antynapadowy oraz sabotażowy, gwarantujący znaczne podniesienie standardów realizowanej usługi poprzez możliwość weryfikacji pracy pracowników ochrony w czasie rzeczywistym.

CENTRUM OCHRONY SECURITY OZNACZA BEZPIECZEŃSTWO TU I TERAZ

Bezpieczeństwo, znajduje się na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko skontaktować się z nami, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

 

W momencie zabezpieczania, poprzez stałą Ochronę Fizyczną, terenów otwartych o dużej powierzchni, placów budowy bądź rozległych powierzchni magazynowych, gdzie włamania są częstym zjawiskiem, wspieramy posterunki pracowników Ochrony Fizycznej obecnością psa obronnego. Odpowiednio wytrenowane zwierzę potrafi wykryć niebezpieczeństwo i często zareagować szybciej od wykwalifikowanego pracownika ochrony.

Nadzór nad prawidłowym wykonaniem zadań w chronionych obiektach prowadzą uprawnieni, wyszkoleni koordynatorzy. Pozwala to na bieżąco eliminować ewentualne nieprawidłowości oraz jak najlepiej dostosować plan ochrony do aktualnych potrzeb i wymagań Kontrahenta.

W nawiązaniu do powyższej kategorii usług, oferujemy również:

• projektowanie, sprzedaż i montaż Systemów Alarmowych, Wizyjnych i Przeciwpożarowych,

• Ochronę Imprez Masowych i Uroczystości,

• Szkolenia z zakresu zasad ochrony i postępowania w sytuacjach stresogennych, przepisów BHP, technik obronnych i interwencyjnych, posługiwania się bronią palną i środkami przymusu bezpośredniego.

O naszym profesjonalizmie świadczy wciąż rosnące zapotrzebowanie i zadowolenie Klientów, potwierdzone wynikami badań oraz rozszerzanie zakresu realizowanych przez nas usług.

Imię *
E-mail*
Telefon*
Temat*
Treść*

Zaufali nam: